SON DAKİKA

Magazin

Ayşe Hatun Önal'dan Haber Alınamıyor!

Şarkıcı Ayşe Hatun Önal sırra kadem bastı..

29 Aralık 2021 11:27
Ayşe Hatun Önal'dan Haber Alınamıyor!

Bir dönem podyumlarda, ardından da sahnelerde fırtınalar estiren Ayşe Hatun Önal, sırra kadem bastı! Şarkıcıya aylardır yakın arkadaşları hatta menajeri bile ulaşamıyordu. Meğer Ayşe Hatun Önal, çevresiyle irtibatı kesip kendisini eve kapatmış. Önce babası Remzi Önal’ı, ardından annesi Şengül Önal’ı beyin kanaması nedeniyle kaybeden Ayşe Hatun Önal’ın bunalıma girip inzivaya çekildiği ortaya çıktı

Kariyerinin başlarında mesleği model olan ve modellikteki başarısını şarkıcılıkta da gösteren ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal ile ilgili tatsız bir haber alındı!

ÜNLÜ ŞARKICIDAN HABER ALINAMIYOR!

Ünlü şarkıcı, herkesle irtibatı koparıp kendini eve kapatmış. Sebebi ise anne acısıymış..  Ekim başında annesi Şengül Önal'ı  kaybeden Önal, bu acıyla baş edememiş ve depresyona girmiş.

Aylardır evden dışarı çıkmadığı gibi kimseyle görüşmüyor ve telefonları da açmıyormuş. Menajerinin telefonlarına dahi cevap vermeyen Ayşe Hatun Önal, işi gücü de unutmuş.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım