SON DAKİKA

Magazin

Ben en karamsarlardan biriyim

Game of Thrones'un Sansa Stark'ı Sophie Turner: Ben en karamsarlardan biriyim

26 Nisan 2019 09:46
Ben en karamsarlardan biriyim

Joe Jonas’la nişanlı olan Sophie Turner, “O sevecen ve enerjiktir; bense karamsar… Birbirimizi dengeliyoruz” dedi.

Dünya çapında izlenme rekorları kıran ve bugünlerde 8. sezon finalinin 2 bölümü yayınlanan Game of Thrones'un Sansa Stark'ı Sophie Turner, Harper’s Bazaar dergisine konuştu. Fiziğiyle ilgili bazı konularda kendine güveninin olmadığını ifade eden yıldız, “Büyük bir burnum, küçük gözlerim ve gıdığım var. Bu duruma ‘Tamam’ diyorum ve kemerli burnumu sevmeyi öğreniyorum” dedi.

Çocukluk yıllarından beri ekran karşısında olduğunu söyleyen 23 yaşındaki oyuncu, nişanlısı Joe Jonas’la tanışma hikayelerini de şöyle anlattı:

“Birçok ortak arkadaşımız var ve bizi sürekli tanıştırmak istiyorlardı. Bir gün birbirimizi Instagram’dan takip etmeye başladık ve bana direkt mesaj attı.” Jonas için “Sevecen, enerjik, dünyanın en eğlenceli ve pozitif insanı” diyen Turner kendini ise farklı sözlerle tanıttı: “Ben en karamsarlardan biriyimdir. Bu nedenle birbirimizi dengeliyoruz”. Aktris, küçük ve sade bir düğün planladıklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım