Sakarya’nın Kocaali ilçesinde bulunan bazı mahallelerde kar kalınlığı 1 metreyi geçti. Karın içerisinde kaybolan bir vatandaş ise o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti.
Sakarya’da etkisini gösteren kar yağışı, Kocaali ilçesinin yüksek kesimlerini tamamen beyaza bürüdü. İlçenin bazı mahallelerinde ise kar kalınlığı 1 metreyi geçti. O mahallelerden biri olan Aktaş Mahallesinde ise adeta boyuna yaklaşan karın içerisinde kaybolan vatandaş, o anları cep telefonu ile kaydetti. Vatandaş, kayıt aldığı görüntülerde, “Aktaş köyünde kar kalınlığı 1 metre 10 santimi geçti, yürümekte zorlanıyoruz. Allah herkese kolaylık versin” ifadelerini kullandı.
![Boyuna Yaklaşan Karın İçinde Kayboldu](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/boyuna-yaklasan-karin-icinde-kayboldu_98878_680.jpg)
![Boyuna Yaklaşan Karın İçinde Kayboldu](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/boyuna-yaklasan-karin-icinde-kayboldu_99472_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.