SON DAKİKA

CESUR MODEL, DERİN DEKOLTESİYLE GECEYE DAMGA VURDU

Kusursuz fiziği ve sempatik tavırlarıyla büyük beğeni toplayan ünlü model Joy Corrigan, New York'ta düzenlenen Tribeca Film Festivali'ne damga vurdu.

30 Nisan 2019 15:36
1 24 yaşındaki güzel model Joy Corrigan, Tribeca Film Festivali için New York'taydı.

24 yaşındaki güzel model Joy Corrigan, Tribeca Film Festivali için New York'taydı.

2 'A Day In The Life Of America' filminin galasında boy gösteren Corrigan, gala için transparan ve uçuk pembe bir kıyafet tercih etmişti.

'A Day In The Life Of America' filminin galasında boy gösteren Corrigan, gala için transparan ve uçuk pembe bir kıyafet tercih etmişti.

3 ABD'nin North Caroline eyaletinde yaşayan sıradan bir kasabalıyken, 14 yaşında aldığı modellik teklifiyle bu ışıltılı dünyaya adım attı.

ABD'nin North Caroline eyaletinde yaşayan sıradan bir kasabalıyken, 14 yaşında aldığı modellik teklifiyle bu ışıltılı dünyaya adım attı.

4 18 yaşına bastığında ilk işi bir ajansa kaydolmak olan Corrigan, birçok ünlü derginin sayfalarında yer almanın yanı sıra, müzik klipleri ve reklam filmlerinde de rol aldı.

18 yaşına bastığında ilk işi bir ajansa kaydolmak olan Corrigan, birçok ünlü derginin sayfalarında yer almanın yanı sıra, müzik klipleri ve reklam filmlerinde de rol aldı.

5 Gece boyunca kameralara poz vermekten yorulmayan Corrigan, 1.77 boyunda ve resim yapmaya bayılıyor.

Gece boyunca kameralara poz vermekten yorulmayan Corrigan, 1.77 boyunda ve resim yapmaya bayılıyor.

6 İddialı göğüs dekoltesini, renkli bir ceketle tamamlayan Corrigan, festivalde basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İddialı göğüs dekoltesini, renkli bir ceketle tamamlayan Corrigan, festivalde basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

7 6 erkek ve 3 kız kardeş ile büyüyen ateşli modelin en sevdiği spor at yarışı.

6 erkek ve 3 kız kardeş ile büyüyen ateşli modelin en sevdiği spor at yarışı.

8 Bir dönem ''Çıplaklığa bayılıyorum'' sözüyle magazin gündemine bomba gibi düşen güzel model, şimdilerde Miami'de yaşıyor.

Bir dönem ''Çıplaklığa bayılıyorum'' sözüyle magazin gündemine bomba gibi düşen güzel model, şimdilerde Miami'de yaşıyor.

9 Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Joy Corrigan'ın, Instagramda 660 bin takipçisi bulunuyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Joy Corrigan'ın, Instagramda 660 bin takipçisi bulunuyor.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım