SON DAKİKA

Emlak ve Çevre

Çin’de Gökyüzü Kızıla Boyandı

Çin’in Doğusundaki Zhoushan Kentinde Gökyüzünün Renginin Kızıla Dönmesi Paniğe Neden Oldu.çin’in Doğusundaki Zhoushan Kentinde Gökyüzünün Renginin Kızıla Dönmesi Paniğe Neden Oldu.meteoroloji Bürosundan Bir Yetkili, Olayın Yaşandığı Gün Havanın Sisli Ve Bulutlu Olduğunu, Işığın Alçak Seviyedeki Bulutlardan Yansımış Olabileceğini Kaydetti.

9 Mayıs 2022 10:55

Çin’in doğusundaki Zhoushan kentinde gökyüzünün renginin kızıla dönmesi paniğe neden oldu. 
Çin’in Zhejiang eyaletinin Zhoushan kentinde Cumartesi günü akşam saatlerinde gökyüzü kızıla boyandı. Gökyüzünün renginin değişmesi nedeniyle bölge sakinleri panik yaşarken, yetkililer açıklama yaptı. Zhoushan meteoroloji bürosundan yapılan açıklamada, gökyüzünün kızıla dönmesinin nedeninin ışık kırılması ve limandaki gemilerin ışığının yansıması olabileceği belirtildi. Meteoroloji bürosundan bir yetkili, olayın yaşandığı gün havanın sisli ve bulutlu olduğunu, ışığın alçak seviyedeki bulutlardan yansımış olabileceğini kaydetti. 
 


Çin’de Gökyüzü Kızıla Boyandı
Çin’de Gökyüzü Kızıla Boyandı Çin’de Gökyüzü Kızıla Boyandı

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım