SON DAKİKA

Asayiş

Çorum’da Cinsel İçerikli Ürün Operasyonu

Çorum Emniyet Müdürlüğü’ne Bağlı Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne Bağlı Ekipler Bir Araca Düzenledikleri Operasyonda Çok Sayıda Cinsel İçerikli Ürün Ele Geçirdiler.

17 Şubat 2022 19:36
Çorum’da Cinsel İçerikli Ürün Operasyonu

Çorum Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bir araca düzenledikleri operasyonda çok sayıda cinsel içerikli ürün ele geçirdiler. 


Edinilen bilgiye göre KOM ekipleri, bir şahsın il merkezinde kullanımı yasaklı olan sildenafil etken maddeli cinsel içerikli ilaç, krem ve sprey getirerek sattığını tespit ettiler. Şüpheli şahıs ve aracında yapılan aramada 570 adet sildenafil etken maddeli hap, 5 adet cinsel içerikli damla, 9 adet cinsel içerikli sprey ve 10 adet cinsel içerikli krem ele geçirdi. 


Cinsel içerikli ürünlere el koyan polis ekipleri, şüpheli şahıs hakkında Türk ceza kanunun 5607 maddesi uyarınca adli işlem başlattılar. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım