Kütahya Sağlık İl Sağlık Müdürlüğü, İstasyon Caddesi’ndeki Covid-19 Aşı Polikliniği faaliyetlerinin bundan böyle Evlila Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ek binasında devam edeceğini duyurdu. Sağlık Müdürlüğü, “Covid-19 Aşı Polikliniğimiz çalışmalarına Ek Hizmet Binamızda devam edecektir. Covid-19 aşı polikliniği alınan karar üzerine çalışmalarına Ek Hizmet Binamızda devam edecektir. Halkımıza Önemle Duyurulur” açıklaması yaptı.
![Covid-19 Aşılar Ek Binada Yapılacak](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/covid-19-asilar-ek-binada-yapilacak_82834_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.