Düzce 5 büyüklüğünde sallandı. Deprem sonrasında artçı sarsıntılar devam ederken, vatandaş korkulu anlar yaşadı. Saat 15.40'ta 5 ve 15.57'de 4.3 büyüklüğünde meydana gelen depremden sonra halk korkulu anlar yaşayarak evlerine giremedi.
AFAD'da yer alan bilgilere göre Düzce'de deprem saat 21.35'te 3.9 büyüklüğünde yaşanırken, depremin derinliği 11.21 kilometre olarak açıklandı. Vatandaş yaşadıkları korku nedeniyle sokağa çıktı.
Sokakta ateş yakıp ısınan vatandaş, dua edip geceyi dışarda geçirmeyi planlıyor. Öte yandan azmimilli mahallesi muhtarı Hakan Altındağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.