Van’ın Erciş Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Kızılay Erciş Şubesi işbirliğinde hizmet veren aşevi, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleri için günlük 4 bin kişilik 3 çeşit sıcak yemek çıkaracak.
Ramazan ayı için hazırlıklarını tamamlayan aşevini ziyaret eden Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, incelemelerde bulunarak ilgililerden bilgi aldı. Kaymakam Mehmetbeyoğlu, Ramazan ayı içerisinde 4 bin kişilik 3 çeşit sıcak yemeğin ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirterek, aynı zamanda ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında da bulunulacağını söyledi.
![Erciş Aşevi Ramazan Ayına Hazır](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/ercis-asevi-ramazan-ayina-hazir_20529_680.jpg)
![Erciş Aşevi Ramazan Ayına Hazır](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/ercis-asevi-ramazan-ayina-hazir_29832_680.jpg)
![Erciş Aşevi Ramazan Ayına Hazır](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/ercis-asevi-ramazan-ayina-hazir_93006_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.