Fenerbahçe Beko, THY Avrupa Ligi play-off çeyrek finalinde Litvanya ekibi Zalgiris'i 99-82 yenerek seride durumu 3-1 yaptı ve Fınal Four'a yükseldi. Sarı-lacivertli takım üst üste 5. kez Fınal Four'a yükselerek taraftarını sevindirdi. Zeljko Obradovic, koçluk kariyerinde 18. kez Final-Four'a kalmayı başardı. Fenerbahçe'de 25 sayı, 4 asist, 1 ribaund ile oynayan Bobby Dixon, maçın yıldızı oldu.
RAKİP YA EFES YA DA BARCELONA
Fenerbahçe Beko'nun Fınal Four'daki rakibi Anadolu Efes-Barcelona Lassa eşleşmesinin galibi olacak.
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.