SON DAKİKA

Spor

Fenerbahçe'den Tepki

Fenerbahçe Kulübü, bugün bir gazetede yer alan '4 aydır maaş yok' haberine tepki gösterdi.

30 Nisan 2019 16:18
Fenerbahçe'den Tepki

Fenerbahçe Kulübü, bugün basında yer alan futbolcuların 4 aydır maaşları ödenmiyor haberleriyle ilgili resmi siteden açıklama yaptı.

İşte kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama;

Bugün, Sabah Gazetesi'nde, aynı medya grubunun internet sitelerinde ve sonrasında da diğer mecralarda yer alan "4 aydır maaş yok" başlıklı, futbolcularımıza maaş ödenmediğini iddia eden haber kesinlikle gerçekleri yansıtmamaktadır.

Kulübümüzün kararı gereği bugüne kadar futbolcu, teknik ve idari kadro ödemelerinde vadeli, çek, senet gibi yöntemlere başvurulmamış olup ödemeler nakden yapılmaktadır.

"ÖDEMELER EKSİKSİZ YAPILIYOR"

Bununla birlikte kulüp çalışanlarımızın maaş ödemelerinin de günü gününe ve eksiksiz olarak yapılmakta olduğunun da bilinmesini isteriz. Hem sporcu hem de çalışan ödemeleriyle ilgili süreçlerimizin, pek çok kulübe oranla daha düzenli olduğunu savunmaktayız.

Tüm detaylarıyla tamamen spekülasyon odaklı olan, gerçeklerle ilgisi olmayan bu haberlerin ciddiye ve dikkate alınmamasını, kamuoyundan rica ederiz.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım