SON DAKİKA

Görenler şaşırıp kaldı! Nazar boncuğu şeklinde dolu yağdı.

Son Dakika.. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde gökyüzünden dolu şeklinde yağan dışı buz kütlesi erimiyor!

20 Aralık 2021 15:53
 Görenler şaşırıp kaldı! Nazar boncuğu şeklinde dolu yağdı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde gökyüzünden dolu şeklinde yağan dışı buz kütlesi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde gökyüzünden dolu şeklinde yağan dışı buz kütlesi içi koyu renkli saydam dolu şaşırttı. Köy halkı nazar boncuğu şeklindeki doluyu görünce dondu kaldı. İlçe sakinlerinden Ali Akgöllü, "Dışarı çıkıp baktığımızda elastik nazar boncuğuna benzer cisimle karşılaştık ama çok yoğundu bunlar erimiyorlardı da bayağı bir şaşırdık buna" dedi.

Kadirli'nin Cığcık köyünde dışı buz kütlesi içi koyu renkli saydam dolu yağdı. Görenleri şaşırtan ve nazar boncuğu şeklinde yağan dolu yağmurun ardından yağmaya başladı.

"Bu Buzlar Erimiyor"

Bu duruma çok şaşırdıklarını belirten Ali Akgöllü, "Kadirli Cığcık köyünde öğleye doğru yağmur yağıyordu yağmurdan sonra bir ara dolu şeklinde cisimler düşmeye başladı. Dışarı çıkıp baktığımızda elastik nazar boncuğuna benzer cisimle karşılaştık ama çok yoğundu bunlar erimiyorlardı da bayağı bir şaşırdık buna" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım