SON DAKİKA

Magazin

Gülşen, Söylemezsem Olmaz yorumcularına uzaklaştırma kararı aldırdı!

Gülşen'den 'Söylemezsem Olmaz' yorumcuları hakkında flaş bir hamle geldi. Sahne kıyafetleri ile son dönemde tartışma konusu olan Gülşen için Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil'in yaptığı yorumlar kişilik haklarına saldırı olarak gösterildi. Bu nedenle uzaklaştırma kararı aldırdı.

25 Mart 2022 16:31
Gülşen, Söylemezsem Olmaz yorumcularına uzaklaştırma kararı aldırdı!

Çıkardığı Lolipop şarkıcı ve sahnede tercih ettiği kıyafetleri ile adından söz ettiren Gülşen, sık sık hem sosyal medyada hem de magazin programlarında eleştirildi.

Tarzının sahne için abartılı olduğu söylenen Gülşen'den yeni bir hamle geldi. Avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunan Gülşen'in, dilekçede mesleği gereği sahne şovları yaptığı, onun dışında iyi bir eş ve anne olduğu ifade edildi.

Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında dilekçede, 'Lolipop' isimli şarkısının görsel ve sosyal medyada yayınlanmasının ardından Gülşen'in sahne performans ve şovları üzerinden yalnızca kendisine değil, eşine ve çocuğuna karşı açık bir şekilde aile birliği hedef alacak şekilde onur ve saygınlığını rencide edici, aleni hakaret içeren söylemlerle kişilik haklarına saldırıldığı öne sürüldü.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım