SON DAKİKA

Magazin

Hazal Kaya hayranlarını üzdü...

Bizim Hikaye dizisi ile ekranlarda boy gösteren oyuncu Hazal Kaya, dizinin final yapmasının ardında kaleme aldığı yazı ile hayranlarını duygulandırdı.

25 Mayıs 2019 15:30
Hazal Kaya hayranlarını üzdü...

Geçtiğimiz günlerde anne olduğu yönünde çıkan haberlere son noktayı koyan Hazal Kaya, hamile olduğu ve bebeğin sağlıklı olduğunu açıklamıştı. Bu haberle hayranlarını sevindiren güzel oyuncu, başrolünde yer aldığı 'Bizim Hikaye' dizisinin final yapması ile bir süre ekranlarda olmayacak.

Hazal Kaya açıkladı: Evet hamileyim!

70 bölümlük diziye rol arkadaşları ile çekildiği fotoğraflarla veda eden ünlü oyuncu, paylaşıma "70 bölümün sonuna geldik. Tam iki sezon sizlerle olma şansına sahip olduğumuza hala inanamıyorum. Parçası olmaktan gurur duydum 'Bizim Hikaye'nin. Sayesinde aynı sahneyi paylaştığıma inanamadığım büyük ustalarla çalıştım.

Kendilerinden çok şey öğrendiğim, yeteneklerine ve güçlerine her gün daha çok hayran olduğum yaşları küçük, kalpleri kocaman oyuncu arkadaşlarım oldu. Hayatımın en zor dönemlerine de en büyük mutluluklarına da şahit oldu bu iş. Benim için hep çok özel olacak. İyi ki aldığımız tepkileri hiç umursamadan, korkmadan, sevgiyle ve bütün gücümüzle en iyi bildiğimiz şeyi yapmışız. Hoşçakal Bizim Hikaye! Sayende öğrendiğim her şey için teşekkür ederim" notunu düştü.

Hazal Kaya ile Burak Deniz arasında neler oluyor?

Hazal Kaya'nın paylaştığı fotoğraflarda Burak Deniz'e yer vermemesi, ikili arasında süren krizin devam ettiğini gösterdi.
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım