Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş başkanlığında lise müdürleri ile istişare toplantısı yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve Şube Müdürü İsmail Çelebi´ nin katılımlarıyla Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi’ nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda; okulların başarı durumları ve başarının arttırılmasına yönelik eğitim-öğretim faaliyetleri, okulların mevcut durumları, okul güvenliği, taşıma ve yemek işlemleri ile okulların ihtiyaçları ele alındı.
Toplantıda tüm okul müdürleri, okullarda gerçekleştirilen çalışmalarını, projelerini, okullarının güçlü ve zayıf yönlerini hazırlayıp sundukları sunumlar ile bilgi verdiler. Toplantının sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Baş, toplantıya katılan tüm okul müdürlerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Yerel Haber
İlçe Milli Eğitim Müdürü Başkanlığında Okul Müdürleri İstişare Toplantısı Yaptı
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş Başkanlığında Lise Müdürleri İle İstişare Toplantısı Yapıldı.zonguldak'ın Çaycuma İlçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş Başkanlığında Lise Müdürleri İle İstişare Toplantısı Yapıldı.zonguldak'ın Çaycuma İlçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş Başkanlığında Lise Müdürleri İle İstişare Toplantısı Yapıldı.zonguldak'ın Çaycuma İlçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş Başkanlığında Lise Müdürleri İle İstişare Toplantısı Yapı
23 Mart 2022 22:34![İlçe Milli Eğitim Müdürü Başkanlığında Okul Müdürleri İstişare Toplantısı Yaptı](/uploads/haber-resimleri/ilce-milli-egitim-muduru-baskanliginda-okul_8871R19933_orj.jpg)
Önerilen Haberler
Foto Galeri Haberler
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.