SON DAKİKA

Magazin

İrem Derici: Ne olursunuz bu konuyu bana sormayın

İrem Derici, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yakalandı. Derici, Işın Karaca ile girdiği polemik hakkında, 'Ne olursunuz bu konuyu bana sormayın' dedi

26 Nisan 2019 15:33
İrem Derici: Ne olursunuz bu konuyu bana sormayın

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, şarkıcı İrem Derici, arasının bozuk olduğu Demet Akalın ile barıştı. Derici, Demet Akalın'ın doğum günü için alışveriş'e çıktı. Önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş yaparken objektiflere takılan İrem Derici, "Demet'in doğum günü için alışverişe çıktım. İlk önce doğum gününe katılacağım için kıyafet satın aldım. Şimdi ise Demet için hediye bakıyorum. Ne hediye alacağıma hala karar veremedim. Aramızda bir sorun yoktu zaten. İki hafta önce kendisinini sosyal medyadan takibe aldım ve o da bu takibime karşılık verip beni takibe aldı. Sonra konuştuk. Davet etti beni doğum gününe. 'Ama ilk önce seni bir temiz döveceğim' dedi. Demet'in vurduğu yerde gül biter benim için" diye konuştu.


Öte yandan, Işın Karaca ile girdiği polemik hakkında ise, "Ne olursunuz bu konuyu bana sormayın" dedi.


 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım