SON DAKİKA

Magazin

Kadir Doğulu, Serra Arıtürk ile imam nikahı kıyıp hamile bıraktığı iddialarını yalanladı

Final yapan Aşkın Tarifi dizisinde başrol paylaşan Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün imam nikahı kıydığı hatta genç oyuncunun hamile olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülenen Doğulu,

23 Nisan 2022 16:56
Kadir Doğulu, Serra Arıtürk ile imam nikahı kıyıp hamile bıraktığı iddialarını yalanladı

2016 yılında güzel oyuncu Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu'nun final yapan Aşkın Tarifi isimli dizideki rol arkadaşı Serra Arıtürk ile anılmaya başladı. Daha önce de haklarında yasak aşk iddiası çıkan Doğulu ve Arıtürk'ün imam nikahıyla evlendiği hatta Arıtürk'ün hamile olduğu öne sürüldü.

"HABERİ YAPAN KİŞİNİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN"

Çirkin iddia sonrası ilk açıklama Kadir Doğulu'dan geldi. Daha önce de Serra Arıtürk'le çıkan yasak aşk iddiasını yalanlayan Kadir Doğulu, önceki akşam eşiyle doğum günü kutlaması için gittiği mekandan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü kendisini bekleyen basın mensuplarıyla konuşan Doğulu, hakkındaki evlilik ve çocuk haberlerine de açıklık getirdi. İddiaları kesin bir dille yalanlayan 40 yaşındaki Kadir Doğulu, "O haberi yapan kişinin Allah yardımcısı olsun. Bu iddiayı bana değil o haberi yazan kişiye sorun" diyerek sitem etti.

 

 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım