SON DAKİKA

Genel

Kış Manzaralı Yan Flüt Klipi Büyük İlgi Gördü

Afyonkarahisar’da, Müzik Öğretmeninin Ve Öğretim Görevlisi İle Birlikte Hazırladığı Kış Manzarası Eşliğindeki Yan Flütlü Klip Özellikle Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü.

12 Şubat 2022 19:46
Kış Manzaralı Yan Flüt Klipi Büyük İlgi Gördü

Afyonkarahisar’da, müzik öğretmeninin öğretim görevlisi ile birlikte hazırladığı kış manzarası eşliğindeki yan flütlü klip, özellikle sosyal medyada büyük ilgi gördü. 


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Araştırma Görevlisi Hakan Yılmaz ile Afyon Lisesi Müzik Öğretmeni Özge Çağlar, arkalarında Erken Baraj Göleti’ni alarak yan flüt çaldıkları ve bir birinden güzel eserler seslendirdikleri bir klip hazırladı. Dron destekli hazırlanan klip manzarası ve müzikleri ile özlelikle sosyal medya herkes tarafından beğenildi. 


Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’de klipi sosyal medya hesabından, “Yan flüt eşliğinde Erkmen Göleti kış manzaraları adlı bu güzel klipi hazırlamışlar. 4 mevsim Afyon temalı klip gerçekten insanı mest ediyor” ifadeleri ile paylaştı. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım