SON DAKİKA

Dış Haber

KKTC’deki Falyalı Cinayetinde 2 Yakın Koruma Gözaltında

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Kumarhane İşletmecisi Halil Falyalı Ve Şoförü Murat Demirtaş’ın Öldürülmesiyle İlgili Polisin Yürüttüğü Soruşturmada, Kumarhane İşletmecisi Halil Falyalı’nın İki Yakın Koruması Da Gözaltına Alındı.

13 Şubat 2022 07:46
KKTC’deki Falyalı Cinayetinde 2 Yakın Koruma Gözaltında

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş’ın öldürülmesiyle ilgili polisin yürüttüğü soruşturmada, kumarhane işletmecisi Halil Falyalı’nın iki yakın koruması da gözaltına alındı. 


KKTC’de evine 200 metre uzakta uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden kumarhane işletmecisi Halil Falyalı’nın cinayetine ilişkin soruşturma sürüyor. Polis Halil Falyalı’nın cinayeti ile ilgili bugün 2 kişinin gözaltına alınmasının ardından, Falyalı’nın 2 yakın koruması olan Türkistan Gülce ve Halil Işık’ın da gözaltına alındığını açıkladı. 


Polis, iki yakın korumanın cinayet gecesi ruhsatsız silah taşıdığı ve ateş açtıkları gerekçesiyle gözaltına alındığını belirtti. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım