SON DAKİKA

Magazin

Mahsun Kırmızıgül'ün İhanetiyle Sarsılan Ece Binay, Boşanma Davası Açtı

Genç Bir Kadınla Samimi Görüntüleri Ortaya Çıkan Şarkıcı Ve Yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün Avukat Eşi Ece Binay, Sosyal Medya Hesabından Önce Soyadını Kaldırdı Sonra Da Boşanma Davası Açtı. Mahsun Kırmızıgül İse Görüntülerin Ardından Sessizliğini Korumaya Devam Ediyor.

1 Nisan 2022 14:21
Mahsun Kırmızıgül'ün İhanetiyle Sarsılan Ece Binay, Boşanma Davası Açtı

Geçtiğimiz günlerde Bergen filminde sanatçının sesini yerine başrol Farah Zeynep Abdullah'ın sesini kullanmasına tepki gösteren Mahsun Kırmızıgül, şimdilerde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. 2016 yılında avukat Ece Binay ile nikah masasına oturan Kırmızıgül'ün genç bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıktı.

KIRMIZIGÜL SOYADINI SİLDİ

Konuyla ilgili açıklama yapmayan çiftten ilk hamle Ece Binay'dan geldi. Ece Binay, sosyal medya hesabından Kırmızıgül soyadını sildi. Kızının eğitimi için Amerika'da bulunan Binay, boşanma davası açmak için apar topar Türkiye'ye döndü.

"BU HABERLERİN ÇIKMASI BİLE BOŞANMA SEBEBİ"

İsmail Bayrak'ın haberine göre; hukuki süreci başlattığı ve boşanma dilekçesini verdiği öğrenilen Ece Binay'ın, yakın çevresine, "Evlilikler çok dikkatli yaşanılmalı. Böyle olaylara sebep verilmemeli. Bu haberlerin çıkması bile boşanma sebebi zaten. O yüzden boşanıyorum" dediği öğrenildi. Kızları olduğu için hassas bir süreç içinde olan ve olayın şokunu hala üzerinden atamadığı söylenen Ece Binay'ın, boşanmanın bir an sonuçlanması için çabaladığı öğrenildi.


 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım