Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde karbonmonoksit zehirlenmesinden dolayı 4 kişi hastaneye kaldırıldı.
Olay, Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Bayındırlık Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evin içinden duman çıktığını fark eden komşular durumu kontrol etti. O sırada evde bulunan L.O. (100), B.O (6)., M.O. (1) ile F.O.’yu (41) yerde baygın bir şekilde gören komşular durumu 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi. Bulundukları evden çıkartılan 4 kişi olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılması sonrası Manisa Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların hastanedeki tedavilerine devam edilirken zehirlenmeyle ilgili soruşturma başlatıldı.
![Manisa’da Karbonmonoksit Zehirlenmesi, 4 Kişi Hastaneye Kaldırıldı](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/manisa-da-karbonmonoksit-zehirlenmesi-4-kisi_31881_680.jpg)
![Manisa’da Karbonmonoksit Zehirlenmesi, 4 Kişi Hastaneye Kaldırıldı](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/manisa-da-karbonmonoksit-zehirlenmesi-4-kisi_20774_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.