Mardin’de gündüz saatlerinde etkili olan dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Artuklu ilçesinde gündüz saatlerinde ilçe merkezinde dolu yağışı başladı. Aniden bastıran ve yaklaşık 6 dakika etkili olan dolu yağışıyla cadde, sokak ve araçlar beyaz örtü altında kaldı.
Yağışın ardından kayganlaşan caddelerde araç sürücüleri yavaş ilerlerken, bazı esnaf iş yerlerinin önünde 5 santime ulaşan dolu yığınlarını temizledi.
![Mardin’de Dolu Yağışı Etkili Oldu](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/mardin-de-dolu-yagisi-etkili-oldu_96649_680.jpg)
![Mardin’de Dolu Yağışı Etkili Oldu](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/mardin-de-dolu-yagisi-etkili-oldu_98347_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.