SON DAKİKA

Magazin

Ödül gecesine ünlü akını

Klass Magazin, 18’inci yılını “Klass Ödülleri Gala Seremonisi” ile kutladı. Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yapılan törende, alanının en ‘Klass’ isimleri ödüllendirildi.

18 Mayıs 2022 14:58
Ödül gecesine ünlü akını

18 yıldır pozitif habercilik ilkesiyle hareket ederek iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının nabzını tutan Klass Magazin, 18’inci yılını “Klass Ödülleri Gala Seremonisi” ile taçlandırdı.

Ana sponsorluğunu 2410 Construction’ın üstlendiği gecede iş, sanat, sağlık, güzellik, mücevher, mobilya ve Turizm gibi sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimleri, 50 farklı kategoride ödül aldı. Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy üstlendi.

Unknown Brand ve Voila Health Tourism’in de sponsorluklarıyla katkı sağladığı tören, Walone Fashion Group tarafından hazırlanan özel defile, dans ve ışık gösterileriyle misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Törenin ardından After Party için otelin Gabbro Resto – Bar’ına geçen konuklar, DJ Doğuş Çabakçor’un performansı eşliğinde doyasıya eğlendi.

Ödül töreninin sunuculuğunu üstlenen Burcu Esmersoy geceden elde ettiği geliri yardım kuruluşlarına bağışladığını açıkladı.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

‘Türkiye’nin turizm elçisi’ seçilen Pervin Ersoy, ödülünü Öznur Yakın’ın elinden aldı.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

‘Yılın turizm markası’ seçilen Jolly Tur’un ödülünü Betül Demir, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Mert Vardar’a verdi.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

Geceye eşi Sevim Emre ile katılan Orhan Gencebay, basın mensuplarıyla sohbet ederek, yeni single müjdesi verdi: “Beş şarkılık bir single çıkaracağım. Şarkıların her şeyi bana ait. Biliyorsunuz ben kendi şarkılarımdan başka şarkı okumam, beşi de yeni şarkım.”

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

‘Yılın DJ’yi seçilen Doğuş Çabakçor’un ödülünü Sevim Aydın verdi.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

Oktay Kaynarca, ‘Yılın erkek giyim markası’ seçilen Kiğılı’nın ödülünü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Süerdem’e takdim etti.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

‘Yılın spor adamı’ seçilen Ergin Ataman, ödülünü Harun Erdenay’ın elinden aldı.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

Erkan Özerman, ‘Yaşam boyu onur ödülü’ne layık görüldü.

 

Ödül gecesine ünlü akını

 

Zuhal Topal - Korhan Saygıner

 

Ödül gecesine ünlü akını

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım