SON DAKİKA

Teknoloji

PUBG silah ustalığı özelliği duyuruldu

Konsollar için PUBG güncellemesi haziran ayı içinde yayınlanacak. Bu yeni güncelleme oyuna oyun optimizasyonunun yanında yeni özellikler kazandıracak. Ayrıca, PUBG silah ustalığı özelliği de bu yeni güncellemeyle birlikte oyunculara sunulacak.

16 Haziran 2019 16:00
PUBG silah ustalığı özelliği duyuruldu

PUBG güncellemesi, resmi Twitter hesabından atılan tweetle duyuruldu. Bu tweette PUBG silah ustalığı özelliğine de değinildi. Peki, nedir bu silah ustalığı?

PUBG silah ustalığı özelliği nedir?

PUBG silah ustalığı oyunda yeni bir ilerleme özelliği. Belirli hedeflerin olduğu özellikte oyuncular silah becerilerini geliştirmek için çeşitli yolları kullanacak. Yeni özellik devreye girdikten sonra, her silah, oyunculara ne kadar hasar verdiğine göre seviyelere sahip olacak. Bununla birlikte oyuncunun stratejisi için kullandığı silah da önemli hale gelecek.

Hayatta kalan son oyuncu olma amacıyla oynanan PUBG, yeni güncellemeyle oyuncuların oyunda aldığı keyfi artırmayı amaçlıyor. Oyunun güncellemesi haziran ayı içinde yayınlanacak ancak resmi tarih henüz yapımcı tarafından açıklanmadı.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım