SON DAKİKA

Gündem

Rektörden Dikkat Çeken Paylaşım

İstanbul'da bulunan MEF Üniversitesi'nin Rektörü Muhammed Şahin, 23 Haziran'da okulun tüm öğrencileri için bir sınav olacağını, sınava girmeyecek öğrenciler için mazeret sınavı olmayacağını duyurdu.

9 Mayıs 2019 10:50
Rektörden Dikkat Çeken Paylaşım

İstanbul'da bulunan MEF Üniversitesi'nin Rektörü Muhammed Şahin, 23 Haziran'da okulun tüm öğrencileri için bir sınav olacağını açıkladı.

İstanbul'da bulunan MEF Üniversitesi'nin Rektörü Muhammed Şahin, Twitter'dan öğrencilerine seslendi. 23 Haziran'da tüm öğrenciler için bir sınav olacağını açıklayan Şahin, sınava giremeyecek öğrenciler için mazeret sınavı olmayacağını da ekledi.

ÖĞRENCİLERE ESPRİLİ DİLLE SANDIĞA GİTME ÇAĞRISI

MEF Üniversitesi Rektörü Şahin de, Twitter hesabından, "Sevgili Öğrencilerim, 23 Haziran'a tüm öğrenciler için bir sınav koyduk. Sınava gelmemezlik yapmayalım, mazeret sınavı olmayacak sonra" şeklinde mesaj attı. İstanbul Teknik Üniversitesi'nin eski Rektörü de olan Şahin, YSK'nın iptal kararı sonrasında öğrencilere espri bir dille sandığa gitme çağrısı yaptı.

YSK'nin seçimlerin tekrar edileceğini açıklamasının ardından yeni tarihin 23 Haziran olacağı duyurulmuştu.

Kararın ardından pek çok kurum, havayolu şirketleri, konaklama firmaları müşterilerine 23 Haziran esnekliği sağladıklarına dair açıklamalar yapmıştı.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım