SON DAKİKA

Sinema

Salih Bademci'ye Yılın Oyuncusu Ödülü

Men Of The Year 2021'de Yılın Oyuncusu ödülüne layık görülen Salih Bademci sahnede gözyaşlarını tutamadı

17 Aralık 2021 11:58
Salih Bademci'ye Yılın Oyuncusu Ödülü

2021 yılı boyunca yer aldığı birçok farklı proje ile sürekli gündeme gelen başarılı oyuncu Men Of The Year 2021'de Yılın Oyuncusu seçildi. Başarılı oyuncu BluTV'de İlk ve Son, Show TV'de Yalancı ve Netflix'te Kulüp dizilerinde başrol oynayarak adeta setlerden setlere fırtına gibi koşuyor. Yetenekli oyuncu geçtiğimiz akşam düzenlenen GQ Men Of The Year 2021 organizasyonunda Yılın Oyuncusu ödülünü almaya layık görüldü. 

Yılın Oyuncusu ödülünü alan Salih Bademci, konuşma yaparak gözyaşlarına hakim olamadı

Duygusal Anlar Yaşandı

Ödülü 13 yıldır tanıdığı Yönetmen Zeynep Günay Tan'dan alan Bademci duygusal anlar yaşadı, gözyaşlarına hakim olamadı. TAn: "Manasız duygulanmak istemiyorum. İkimiz de kariyerimizdeki önemli virajları beraber aldık. Çok güzel anılara da beraber ortaklık ettik. Salih'in mesleğine olan tutkusunun, neşesinin, karakter yaratırken insana bakma merakının, disiplinini ve özünün kaybolmadığını ve hep aynı kaldığını ve geliştiğini görüyorum. Sen bir yönetmen için mesleğine aşık olan bir oyuncusun" sözleri ile Bademci'nin sevicine ortak oldu. 

Bademci duygusal anlar arasında "Bu ödülü layık görenler için teşekkür ederim. Böyle bir klas bir gecede duygulanmayacağımı söylemiştim ama olmadı. Ödülü Zeynep Günay Tan'ın elinden aldığım için daha büyük bir anlam taşıyor. Bu durum her oyuncunun başına gelsin. Bu ödülü sizin elinizden almak çok gurur verici. 2021 birçok kişi tatsız geçti ama benim için değil. Birbirinden şahane, içinde bulunmaktan gurur duyduğum 3 ayrı işim oldu. Rol arkadaşlarımın hepsine çok minnettarım. Arkadaşım, hayat arkadaşım, canım eşime de sonsuz teşekkürler. Bana olan sabrına, asaletine ve ilişkimizi bu kadar özel kıldığın için sana teşekkür ederim" sözleri ile düşüncelerini ifade etti. 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım