SON DAKİKA

Asayiş

Samsun’da 4 Kişinin Saldırısına Uğrayan Avukat Hastanelik Oldu

4 Kişinin Saldırısına Uğrayan Avukat Adem Erol Saldırganlardan Birinin Silah Kabzası İle Kafasına Vurması Sonucu Kanlar İçinde Kalarak Hastanelik Oldu.

17 Mayıs 2022 10:30

Samsun’da bürosunun yanındaki lokantada müvekkili ile görüşen avukat, 4 kişinin saldırısına uğrayarak yaralandı. 


Olay, Samsun’un Kılıçdede Mahallesi Samsun Adliyesi yanındaki bir lokantada saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun Barosu avukatlarından Adem Erol kendisini telefonla arayan müvekkili ile avukatlık bürosunun yanındaki lokantada buluştu. Buraya gelen müvekkilinin hasımları olduğu ileri sürülen 4 kişinin saldırısına uğrayan Adem Erol saldırganlardan birinin silah kabzası ile kafasına vurması sonucu kanlar içinde kalarak hastanelik oldu. Yaralı avukat ambulansla Gazi Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Müvekkili ile konuşurken bir anda içeri gelen 4 kişinin kendisine saldırdığını ve saldırganlardan birinin silah kabzası ile kafasına vurduğunu söyleyen Adem Erol, "Ofisimdeydim. Müvekkilim telefonla arayarak görüşmek için yemeğe davet etti ve burada görüşmeye gittim. Daha gideli bir dakika olmuştu. Lokantaya gelen müvekkilimin hasmı 4 kişinin saldırısına uğradım. Silah kabzası ile kafama vurup kaçtılar" dedi. 
Polis olay yerinden kaçan saldırganların peşine düştü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
 


Samsun’da 4 Kişinin Saldırısına Uğrayan Avukat Hastanelik Oldu
Samsun’da 4 Kişinin Saldırısına Uğrayan Avukat Hastanelik Oldu
Samsun’da 4 Kişinin Saldırısına Uğrayan Avukat Hastanelik Oldu Samsun’da 4 Kişinin Saldırısına Uğrayan Avukat Hastanelik Oldu

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım