SON DAKİKA

Selin Ciğerci, Yeni Arabası için 13 milyon TL Ödedi

Türkiye'de sadece bir adet olan aracını özel olarak tasarlattı

13 Aralık 2021 11:55
Selin Ciğerci,   Yeni Arabası için 13 milyon TL Ödedi

ARABALARA OLAN TUTKUSUYLA BİLİNİYOR

Daha önce de iş hayatı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ciğerci, 8 MİLYON TL VERGİ ÖDEDİ

Arabalara olan tutkusuyla bilinen Selin Ciğerci, 4,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından lüks araçlarını paylaşmayı da ihmal etmiyor. Her anını takipçileriyle paylaşan Ciğerci, birbirinden lüks araçlarının önünde de pozlar veriyor.

Selin Ciğerci, kendini yine ödüllendirdi.

Geçtiğimiz yıl 5 milyon TL değerinde bir Rolls-Royce satın alan Ciğerci, otomobilini yeniledi. Ciğerci, bu kez Rolls-Royce’un (Dawn-Cabrio) modelinin sahibi oldu.

Kozmetik markası kuran ve kazancını kendine harcayan Selin Ciğerci, geçtiğimiz sene 5 milyon TL'ye aldığı aracını yeniledi. Ciğerci, Türkiye'de sadece bir tane bulunan yeni arabası için 13 milyon TL ödedi.
Geçtiğimiz eylül ayında Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, bu sefer de lüks harcamalarıyla adından söz ettiriyor. Fenomen olduktan sonra kozmetik markası kurarak güzellik merkezleri açan Ciğerci, yeni arabası için de kesenin ağzını açtı.
 

Şöhretini ticarete döken Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda 8 milyon TL vergi ödeyerek adından söz ettirmişti.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım