SON DAKİKA

Yerel Haber

Sevgi Evlerindeki Çocuklarla İftar Açtı

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Ramazan Ayında Gerçekleştirdiği Ziyaretlerde İftarını Vatandaşlarla Ve Sevgi Çocuk Evlerindeki Miniklerle Birlikte Açtı.

11 Nisan 2022 16:30
Sevgi Evlerindeki Çocuklarla İftar Açtı

Ramazan ayında toplumun her kesimine ulaşan Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, son olarak ise sevgi evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftarını açtı.


Ramazan ayı nedeniyle iftar ziyaretlerini toplumun farklı kesimlerine yönelik sürdüren Başkan Süleyman Kılıç, eşi Hürmet Kılınç ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ile birlikte Sevgi Çocuk Evleri’ni ziyaret etti. Burada kalan çocuklarla birlikte iftarını açan Başkan Kılıç, ’’Ramazan ayının güzelliklerini ve maneviyatını vatandaşlarımızla fırsat buldukça paylaşmaya devam ediyoruz. Bu akşamki iftarımızı sevgi çocuk evlerindeki yavrularımızla beraber yaptık. Geleceğimizin umudu yavrularımızla bir arada olmak bizlere büyük mutluluk veriyor" diye konuştu. 
İftar boyunca çocuklarla sohbet eden Başkan Kılınç iftar yemeğinin ardından ise onlara çeşitli hediyeler verdi. 
 


Sevgi Evlerindeki Çocuklarla İftar Açtı
Sevgi Evlerindeki Çocuklarla İftar Açtı

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım