Sinop’ta kıyıya vurmuş 2 ölü yunus bulundu.
Sinop’un Akliman sahilinde yürüyüş yapan vatandaşlar, sahilde iki ölü yunus gördü. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye gelen Sinop Belediyesi ekipleri ile Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi yetkilileri, yunusların ölüm nedenlerine ilişkin inceleme yaptı. Daha sonra belediye ekipleri tarafından bulundukları yerden kaldırılan iki yunusun, belirlenen alanlara gömüleceği öğrenildi.
![Sinop’ta 2 Ölü Yunus Kıyaya Vurdu](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/sinop-ta-2-olu-yunus-kiyaya-vurdu_26117_680.jpg)
![Sinop’ta 2 Ölü Yunus Kıyaya Vurdu](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/sinop-ta-2-olu-yunus-kiyaya-vurdu_84944_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.