SON DAKİKA

Gündem

Vali Erin, Dış Ticaret Heyetiyle Bir Araya Geldi

Vali Erin Dış Ticaret Heyetiyle Bir Araya Geldivali Erin Dış Ticaret Heyetiyle Bir Araya Geldi

2 Şubat 2022 17:09
Vali Erin, Dış Ticaret Heyetiyle Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü münasebetiyle valiliği ziyaret eden GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. 


26 Ocak Dünya Gümrük Günü münasebetiyle Vali Erin’i ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi veren heyette; GAP Gümrük ve Dış Bölge Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdür Yardımcıları Erkan Özel ve Halil İbrahim Topuz, Gaziantep Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Kadri Meteris, Gümrük Personel Müdür Vekili Makbule Gencer ile Şube Müdürü Vekili Mahmut Kurtgöz yer aldı. 


Vali Erin’e çiçek ve plaket takdim eden heyet, Şanlıurfa Akçakale Gümrük Kapısında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek, destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti. 
Gümrük işlemlerinin ülkenin ekonomisi, huzur ve güvenliği açısından son derece hassas ve kritik bir görev olduğunu belirten Vali Erin, nazik ziyaretlerinden dolayı gümrük yetkililerine ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım