SON DAKİKA

Spor

Yattara, 5 Yıl Sonra 61 Numaralı Forma İle Yeşil Sahalarla Buluştu

5 Yıl Aradan Sonra Sahalara Yeşil Çivril Belediyespor İle Dönüş Yapan 41 Yaşındaki İbrahim Yattara, İlk Maçı İçin Takım Arkadaşlarıyla Beraber Soyunma Odasında Hazırlıklarına Başladı.

13 Şubat 2022 13:07
Yattara, 5 Yıl Sonra 61 Numaralı Forma İle Yeşil Sahalarla Buluştu

Sahalara 5 yıl aradan sonra Yeşil Çivril Belediyespor ile dönüş yapan 41 yaşındaki İbrahima Yattara, ilk maçı için takım arkadaşlarıyla beraber soyunma odasında hazırlıklarına başladı. 


Türkiye’de uzun yıllar futbol oynayan ve adı Trabzonspor ile özdeşleşen İbrahima Yattara, futbolu bıraktıktan 5 yıl sonra yeşil sahalara geri döndü. ‘Amatör Futbola Destek’ projesi kapsamında Denizli Süper Amatör ekiplerinden Yeşil Çivril Belediyespor ile anlaşan Yattara, bugün oynanacak maç için Denizli’ye geldi. Süper Amatör Lig A Grubu müsabakasında Yeşil Çivril Belediyespor’un, evindeki Denizli Yıldızspor maçı öncesi Yattara, takım arkadaşları ile soyunma odasındaki hazırlıklarına başladı. Tecrübeli futbolcu sahada 61 numaralı forma ile ter dökecek. 
 

Yattara, 5 Yıl Sonra 61 Numaralı Forma İle Yeşil Sahalarla Buluştu

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım