SON DAKİKA

Emlak ve Çevre

Yenimahalle Sokaklarında Temizlik Çalışması

Hava Sıcaklıklarının Artması İle Birlikte İlçenin Dört Bir Yanında Temizlik Ve Yıkama İşlemine Hız Veren Yenimahalle Belediyesi, Toz Ve Koku Oluşumunu Engellemek Amacıyla İlçe Sokaklarında Yıkama İşlemi Ve Boş Alanlarda Temizlik Çalışması Gerçekleştiriyor.

6 Mayıs 2022 13:35
Yenimahalle Sokaklarında Temizlik Çalışması

Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte ilçenin dört bir yanında temizlik ve yıkama işlemine hız veren Yenimahalle Belediyesi, toz ve koku oluşumunu engellemek amacıyla ilçe sokaklarında yıkama işlemi ve boş alanlarda temizlik çalışması gerçekleştiriyor. 


Temizlik ve yıkama çalışmalarını ilçenin tümüne yayan Yenimahalle Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 7 süpürge aracı, 2 su tankeri ve 40 personelle sokak sokak yıkama işlemi gerçekleştiriyor. Yaz aylarında ilçede toz ve kokunun önüne geçmek amacıyla boş alanlara ve çöp konteynırlarının bulunduğu sokaklara yoğunluk veren belediye ekipleri; Yeşilevler, Batıkent, Demetevler gibi ilçenin farklı noktalarında temizlik ve yıkama işlemlerini sürdürüyor. 

“Temiz bir Yenimahalle için çalışıyoruz” 


Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Ekiplerimiz yıkama işlemlerini düzenli olarak yapıyor. Amacımız vatandaşlarımızı bilinçsiz atılan çöplerden dolayı oluşan kokudan ve toz oluşumundan korumak. Yenimahalle’nin emekçileri, ilçe sakinlerinin sağlığı ve huzuru için yaz mevsiminde de yıkama işlemlerini sürdürecek. Bu süreçte ilçe sakinlerinin de temiz bir Yenimahalle için gereken özeni göstereceğine yürekten inanıyorum” dedi. 
 


Yenimahalle Sokaklarında Temizlik Çalışması
Yenimahalle Sokaklarında Temizlik Çalışması

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım